Düşler Eğitim Kurumları

Lokman YILDIRIM tarafından oluşturulan DÜŞLER SÜRÜCÜ KURSU ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketine bağlı olarak kurulmuştur. 1998`de kuruluşunu gerçekleştiren şirket 09.07.1998 tarihinde öğretime başlama izni aldıktan sonra 10.02.1998 tarihinde ders başı yapmıştır. 22.08.1998 de yapılan MTSK yazılı sınavlarına ilk kez katıldıktan sonra düzenli olarak eğitime devam etmiş ve sertifika almaya hak kazanan sürücü adaylarını ehliyet sahibi yapmıştır.

Halkla ilişkilerin seviyeli düzeyde tutulması, ödemelerde gösterilen kolaylıklar ve özel indirimler sonucu yoğun rağbet gören Düşler Sürücü Kursu, asıl şöhretini kaliteli eğitim vermesine borçludur. Araştırmalara dayalı EĞİTİM YÖNTEMİMİZ verimliliği esas alarak hizmete devam ederken, ülkemizdeki eğitim sorunlarını yakından izleyerek üzerine düşen görevi yapacaktır. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler toplumların yaşamını çok yönlü etkilemektedir. Yeni teknoloji ve araçlar yaşam standartlarını yükseltmektedir.

Ulaşım araçları ekonomik, sosyal, kültürel yaralar sağlamada öne çıkmış etkili olmuştur. Ülkemizde ulaşım araçları ekonomik, zirai, ticari ve turizm alanlarında artan bir oranda kullanılmaktadır. Ulaşım araçlarının üretimi ve ithalatı giderek artmaktadır. Ancak bu hızlı gelişmeler ve değişmeler kısa vadede sosyokültürel değişmelerle desteklenmediği, düşünce ve davranışlarımızda köklü değişiklikler yapılmadığı için yeni teknolojilerin kullanımı büyük sorunlara yol açmaktadır. Trafikte, bu durumdan sürücüler, yayalar ve araçlarda seyahat edenler birinci derecede etkilenmektedir.

Aileleri yasa boğan, can ve mal kaybına, ömür boyu sakatlığa sebep olan ve gittikçe endişe verici boyutlarına ulaşan trafik kazalarını en aza indirmek kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Karşılaşılan sorunların çözümünde eğitim en etkili araçtır. Sürücü kurslarına yüklenen; sürücü yetiştirmek, yetişenlere sınav sonucu sertifika vermek, trafik ile ilgili öğretim ve eğitim yaptırmak, görevi bizce yeterli değildir. Bu eğitim kurumlarının alanı ve sorumluluğu genişletilmelidir. Sürücü eğitim yanında yolcu ve yayalara da eğitim vermek zorunlu hale gelmiştir. Her an karşı karşıya kalınan trafik ortamında insanlarımıza uygun davranışlar kazandırmak gerekmektedir.

dusler-surucu-kursu-image-banner-@12
dusler-surucu-kursu-image-banner-@13
dusler-surucu-kursu-image-banner-@14